Кедергісі 14 Ом шамның тоқ күші 2А.Шамдағы кернеуді анықтандар.
- 10.06.2018 05:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Я не совсем поняла вашу задачу, но вроде это должно быть по закону Ома R=U/I = 14/2 = 7
- 11.06.2018 01:25