М'яч масою 0,5 кг після удару, що
тривав 0,02с набуває швидкості 16м/с. Визначити середню силу удару.
Фізика 10 клас.
- 15.01.2018 22:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано m=0,5 кг t=0,02с V=16 м/с F- ?
по второму закону Ньютона
F*t=m*V
F=m*V/t=0,5*16/0,02=400 Н
- 16.01.2018 11:29