За якої температури нагрівача ККД циклу Карно становить 75% якщо температура холодильника 300 К
- 21.04.2017 09:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
η= 0,75
Тх=300К
Найти:
Тн=?
Решение:
η = (Тн - Тх)/Тн = 1 -Тх/Тн
0,75 = 1 - 300К / Тн
0,25 = 300К/Тн
Тн =300К/0,25
Тн = 1200К
Ответ: 1200К
- 22.04.2017 06:33