У скільки разів зміниться сила взаємодії двох точкових зарядів якщо зменшити відстань між ними вдвічі. Відповідь обгрантувавати
- 18.05.2018 08:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
F2=k*q1*q2/(r/2)²=4*k*q1*q2/r²=4*F1
Увеличится в 4 раза
======================
- 19.05.2018 01:48