Поїзд пройшов за 3 год.відстань 120км,обчислити швидкість руху поїзда і визначити в м/с?
- 10.06.2018 05:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
120 / 3 = 40 ( км /ч ) швидкiсть руху поiзда
40км/ч= 40000м / 3600с=11,1 м/с
- 11.06.2018 14:37