Допоможіть будь ласка 1.питання: власна швидкість пароплава становить 15 1/7 км\год а швидкість течії-
2 2/3 км\год Знайдіть швидкість руху пароплава проти течії річки
- 26.08.2018 19:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
15 1/7 - 2 2/3= 106/7 - 8/3= 318/21 - 56/21= 262/21=12 10/21
- 27.08.2018 06:55