Довжина прямокутника 15 дм , а площа 60 квадратних дециметров дм . як обчислити периметр прямокутника ? 4 клас
- 21.08.2018 05:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай висота прямокутника =х дм
сладемо рівняння:
15х=60
х=4(дм)-висота
(15+4)2=38(дм)-периметр
- 22.08.2018 12:19