Сума трох сторін квадрата дорівнює 18 см знайдіть периметр каадрата
Пожаловаться
- 11.07.2018 20:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У квадрата все сторони рівні.
Кожна сторона має 18:3=6 см.
Периметр кавдрата=6*4=24 см.
Відповідь: 24 см.
Кожна сторона має 18:3=6 см.
Периметр кавдрата=6*4=24 см.
Відповідь: 24 см.
Пожаловаться
- 12.07.2018 08:16