Обчисліть діагональ куба, якщо діагональ його нижньої основи дорівнює 4 см.
- 24.03.2018 16:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
диагональ стороны, по т. Пифагора
d² = а² + а²
4² = 2a²
8 = a²
a = 2√2
Пространственная диагональ куба
g² = a² + a² + a²
g² = 3a² = 3*(2√2)² = 3*4*2 = 24
g = 2√6 см
- 26.03.2018 00:18