Знайти висоту рівнобедреного трикутника основа якого 12 см, бічна сторона 10 см.
Пожаловаться
- 17.02.2018 13:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Розв'язання:
Висота утворює прямокутний трикутник і ділить основу навпіл:
За теор.Піфагора знайдемо висоту:
Висота = 10²-6² = √100-38 = 8 см.
Відповідь: 8 см
Висота утворює прямокутний трикутник і ділить основу навпіл:
За теор.Піфагора знайдемо висоту:
Висота = 10²-6² = √100-38 = 8 см.
Відповідь: 8 см
Пожаловаться
- 19.02.2018 17:12