Площа трикутника 12см,а одна із його висот 6см.Обчислити відповідну сторону трикутника.
- 21.09.2018 03:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
отсюда a = 2S/h = 2 · 12/6 = 4 (см)
- 22.09.2018 02:06