Висота трапеції в 2 рази більша за середню лінію. Знайдіть основи трапеції , якщо їх довжини відносяться як 3:5, а площа трапеції дорівнює 128 см квадратних
- 13.07.2018 19:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Середня лінія дорівнює сумі основ,поділених на 2.тобто(3х+5х)/2,отже висота дорівнює 8х.Площа S = (a + b) /2*h=(3x+5x)/2*8x=4x*8x=32x: x=128/32=4. Основи 3*4=12см і 5*4=20 сс
- 14.07.2018 03:27