Скільки спирту, узятого при температурі 78 С, можна випарувати надавши йому кількість теплоти рівну 2700 кДж ? t к = 78 С, L = 900 кДж/кг.
- 30.04.2022 11:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дано:
78 С - температура кипения спирта
Q=2700 кДж=27*10⁵ Дж
L=9*10⁵ Дж/кг
-------
Найти:
m-?
Q=Lm
m=Q/L
m=27*10⁵/9*10⁵=3 кг=1000 гр.
Ответ. выкипело 1000 грамм спирта.
- 30.04.2022 21:05