Визначте масу мідного проводу, який потрібний для проведення повітряної лінії довжиною 2км, якщо опір її має дорівнювати 1,36Ом
- 15.05.2018 12:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=p*L/R=1,7*10^-8*2*10^3/1,36=2,5*10^-5 м3
m=pм*V=pм*L*S=8900*2*10^3*2,5*10^-5=445 кг
- 16.05.2018 01:27