Тіло масою 4 кг рухається вздовж осі ОХ, при цьому його координата змінюється x=0,5+2t+5t^2.
Яким є модуль сили, яка діє на тіло?
а) 2Н; б) 8Н; в) 20Н; г) 40Н
- 15.04.2017 18:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
сопоставляем уравнения и видим что a*t^2/2 = 5*t^2 => a = 10 м/с^2
F = a*m = 4*10 = 40 H (г)
https://www.facebook.com/groups/333553977119674/ - здесь отвечаю быстрее
- 16.04.2017 22:22