Потужнисть нагривального елемента 180вт .якою повинна бути сила струму в ньому якщо опир 2ком
- 06.07.2017 19:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=180 Вт R=2000 Ом I=?
P=I²*R I=√(P/R)=√(180/2000)=0.3 A
=====================
- 07.07.2017 23:27