Два точкових електричних заряди знаходяться у вакуумі на відстані 2 м і взаємодіють між собою з силою 4500 МН. Величина одного із зарядів 2 Кл. Яка величина другого заряду?
- 24.06.2017 22:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Мi- метр??? Тогда:
F=k*q1*q2/R^2
q2=F*R^2/k*q1=4500*10^-3*4/9*10^9*2=10^-9 Кл
- 25.06.2017 14:34