Знайко задумав число, додав до нього 10,відняв 35, збільшив на 20 і дістав число 25. Яке число задумав Знайко?
Задача 2 класа.
- 04.09.2018 21:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х + 10 - 35 + 20 = 25
Упрощаем
Х - 5 = 25
И находим число
Х = 25 + 5 = 30 - задумал Знайка - ОТВЕТ
- 05.09.2018 18:39