Довжина кола дорівнює 12,56 дм. Знайдіть площу круга обмеженого цим колом.
- 18.09.2018 09:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
S=піR²=3,14*(2)²=3,14*4=12,56 дм²
Відповідь: 12,56 дм²
- 19.09.2018 02:05