У першому поїзді було 8 вагонів. У другому - 9 вагонів, а в третьому - на 6 вагонів менше, ніж у першому та другому поїздах розом. Скільки вагонів було в третьому поїзду?
- 14.09.2018 00:24
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 8 + 9 = 17.
2) 17 - 6 = 11
- 14.09.2018 18:31