Відстань між Києвом і Мінськом 560 км. Скільки часу потрібно, щоб приїхати на автомобілі з Києва до Мінстка і повернутися назад, якщо швидкість руху автомобіля з Києва до Міньска 70км/год, а в протилежному напрямку - на 10 км/год більша?
- 22.08.2018 00:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 70 + 10 = 80 км/ч - скорость в противоположном направлении
3) 560/80 = 7 часов - потребуется, чтобы доехать с Минска до Киева (обратно) с противоположной скоростью
4) 8 + 7 = 15 часов - нужно, чтобы приехать в Минск и вернуться обратно
Ответ: 15 часов
- 23.08.2018 15:35