Яхта йшла спочатку 2 години озером зі швидкістю 58 км/год,а потім 3 години за течією річки.Швидкість течії річки 2км/год.Обчисли довжину маршруту яхти?
- 05.08.2018 06:53
- Математика
Ответы и объяснения 1
2)58•2=116(км)-проплила яхта за 2 год;
3)60•3=180(км)-проплила яхта за 3 год;
4)116+180=296(км)
або
(58•2)+((58+2)•3)=296(км)
Відповідь: 296 км - довжина маршруту яхти.
- 06.08.2018 21:21