3 літри 30% розчину спирту змішали з 5 літрами 20% розчину спирту. Яким стала відсоткова концентрація спирту в утвореному розчині?
- 21.07.2018 11:53
- Математика
Ответы и объяснения 1
3*0,3=0,9 л спирту у 3 л розчину
5*0,2=1 л спирту у 5 л розчину
3+5=8 л маса нового розчину
0,9+1=1,9 л спирту у новому розчині
1,9:8*100=23,75%
=================================
- 22.07.2018 11:23