Срочно!!!!!!!!!!!!!!довжиа прямокутника на5,2 см більа за ширину е периметр дорівнює 25,6см.Знайдіть площу квадрата сторона якого дорівнює довжині прямокутника?
- 08.09.2018 05:19
- Математика
Ответы и объяснения 1
Длина прямоугольника =х+5,2см
ширина=х
Р=2*(а+в)
25,6=2*(х+х+5,2)
12,8=2х+5,2
2х=12,8-5,2
х=7,6/2
х=3,8
длина =3,8+5,2=9
значит площадь квадрата =9*9=81см2
- 09.09.2018 11:12