Знайди довжину прямокутника, якщо його ширина дорівнює 4 см ,а периметр -18 см
- 10.08.2018 10:43
- Математика
Ответы и объяснения 1
Периметр прямокутника дорівнює:
Р=2(а+b), де
а - довжина прямокутника,
b - ширина прямокутника.
Р=2(а+4)=18
2а+8=18
2а=18-8
2а=10
а=10:2
а=5
Відповідь: довжина прямокутника дорівнює 5 см
- 11.08.2018 23:57