Катер 105 км қашықтықка агыспен 5 сагат жүзді, ал ағысқа қарсы 7 сағат жүзді. Катер осы жылдамдыкпен 108 км кашыктыкты көлде неше сағат жузеди
- 20.08.2018 20:41
- Математика
Ответы и объяснения 1
105/5=21 v+v1=21
105/7=15 v-v1=15
2v=36
v=18 cкорость катера в стоячей воде
108/18=6 отв 6 часов
- 21.08.2018 00:28