25м дроту розрізали на шматки по 3м.Скільки вийшло таких шматків?Скільки метрів дроту залишилось? як записати розвязання
- 12.07.2018 00:31
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 3×8=24(м.)
провод разрезали на 8 кусков
2) 25-24=1(м.) - осталось провода
- 13.07.2018 04:48