Постав дужки так,щоб рівності були правильними .
72000:800:5+40=2
5200-3600:40+260=300
9600:60+40:5=40
- 24.09.2018 06:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
(72000:800):(5+40)=2
(5200-3600):40+260=300
(9600:60+40):5=40
- 25.09.2018 22:30