Розв'яжіть будь-ласка рівняння:
10(х-1,02)-2(х-1,2)=4х; 5у-3(у11)=9у+7(4у-3)
- 20.07.2018 19:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
10(х-1,02)-2(х-1,2)=4х
10х-10,2-2х+2,4=4х
10х-4х-2х=10,2-2.4
4х=7,8
х=7,8:4
х=1,95
========================
5у-3(у+11)=9у+7(4у-3)
5у-3у-33=9у+28у-21
5у-3у-9у-28у=33-21
- 35у=12
у=12:(-35)
у= дробь - 12/35
- 21.07.2018 06:11