Із села виїхав велосипедист зі швидкістю 8 км/год Коли він проїхав16 км.із цього села в протилежному напрямі вийшов пішохід.Через 5 год. після виїзду велосипедиста відстань між ними становила 55км.Яка швидкість пішохода?
- 14.09.2018 15:48
- Математика
Ответы и объяснения 1
16:8=2 год - їхав велос 16 км
5-2=3 год - їхав велосип, коли вийшов пішоход
3*8=24 км - проїхав велос за 3 год
16+24=40 км - проїхав велос всього
55-40=15 км - пройшол пішоход
15:3=5 км/год - скор пішохода
- 15.09.2018 12:26