Катер пройшов 100,1 км за течiєю рiчки i 99,47 км проти течiї .Скiльки часу витратив катер на весь шлях , якщо його власна швидкiсть дорiвнює 34,4 км \год , а швидкiсть течiї -2,1км \год?
- 18.07.2018 16:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
100,1(х-2,1) + 99.47 (х+2,1)=34,4 (х2+4,41)
100,1х+210,21+99,47х-208,887=34,4х2+151,704
34,4хъ2+1,323-251,804=0
дискреминант=в2-4ас=(1.323)2-4*34.4*251.804
дискреминант =в+_ корень из д/2=1.323 +_корень из(-4)/2
х1=1.323+2/2=1.6615
х2= 1.323-2/2=-0.3385 (не удовлетворяет условию)
- 19.07.2018 05:16