Коли паночка розклала 27 тістечок на тарілки по 9 тістечок на кожну то в неі залишилося ще 2 порожні тарілки. скільки тарілок було у паночки? плиз и умову задачі будь ласка у івана було кілька машинок. коли йому подарували ще 9 машинок то у нього іх стало 18. у скільки разів менше було машинок у івана спочатку?и умову плиз школярі посадили 4 сливи 2 яблуні а вишень- у 9 разів більше ніж слив і яблунь разом. скільки всього саджанців посадили школярі? и умову допоможіть
- 15.08.2018 05:41
- Математика
Ответы и объяснения 2
2---- х+9=18
Х=18-9
Х=9 ( было машинок)
18:9=2( в 2 раза меньше машинок было сначала)
3-----(4+2)•9=6•9= 54( вишни)
4+2+54=60( деревьев всего)
- 17.08.2018 14:25