додаючи зверху вниз і вибираючи по одній клітинці з кожного ряду знайди 5 чисел сума якиз дорівнює 58
8
3,6
9, 11, 13
10, 7, 9, 4
18, 31, 15, 27 , 2
- 19.09.2018 09:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
Я не уверен что правильно, но я напишу.
8+6+13+4+27=58
8+3+11+9+27=58
8+3+13+7+27=58
Пока что только 3
- 20.09.2018 08:11