Периметр прямокутника дорівнює 80 см. Знайдіть сторони прямокутник, якщо одна сторона на 4 см більша за іншу.
- 21.07.2018 07:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
X-1 сторона
x+4-2 сторона
(х+х+4)*2=80
4x+8=80
4x=80-8
4x=72
x=18
18 см первая сторона
18+4=22 см вторая сторона
- 22.07.2018 00:11