Середнє арефметичне двох чисел,одне з яких на 4,6 більше за друге,дорівнює 8,2.Знайдіть ці числа.
- 12.08.2018 17:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
нехай менше число буде х,тоді більше х+4,6 складемо рівняння
х+4,6+х=8,2*2
2х+4,6=16,4
2х=16,4-4,6
2х= 11,8
х=11,8:2
х= 5,9 менше число
5,9+4,6= 10,5 більше число
перевірка (5,9+10,5):2= 8,2 середнє арифметичне
- 13.08.2018 09:23
x-одно из чисел.
тогда
х-первое число
(х+4.6)-второе число
(х+(х+4.6))/2=8.2
2х+4.6=16.4 2х=11.8
х=5.9-первое число
5.9+4.6=10.5-второе число.
Ответ: 5.9 и 10.5
- 14.08.2018 09:11