загальна довжина двох відрізків становить 18см.якщо перший відрізок збільшити на 5 см,а другий зменшити на 3см,то відрізки стануть однаковими.який завдовжки кожний відрізок?
- 07.07.2018 00:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
5-3=2 (разница между отрезками)
18-2=16 см
16:2=8 см
8+5=13 см (первый отрезок)
8-3 = 5 см(второй отрезок)
13+5=18, значит решение верно
- 08.07.2018 05:48