Розрахуйте об'єм кисню (н. у.),необхідно для спалювання 0,5 л етанолу
- 05.07.2017 12:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
0.5/92 = x/156.8;
x = (0.5*156.8)/92 = 78.4/92 = 0.85 л
- 06.07.2017 21:01