Розрахувати масу 0.5 моля сульфатної кислоти
- 22.09.2018 01:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(H2SO4)=0.5 mol
---------------------------
m(H2SO4)-?
M(H2SO4)=98 g/mol
m=n*M=0.5*98=49 g
ответ 49 г
- 23.09.2018 14:17