Написати рівняння реакцій,які дозволять здійснити перетворення S-SO2-SO3-H2SO4-ZnSO4-Zn(OH)2-ZnO
- 22.10.2017 01:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
S + O2 = SO2
2SO2 + O2 =2 SO3
SO3 + H2O = H2SO4
H2SO4 + ZnO = ZnSO4 + H2O
ZnSO4 +2 NaOH = Zn(OH)2 + Na2SO4
Zn(OH)2 = ZnO + H2O
- 23.10.2017 15:08