определите массовую часть ферум ІІ сульфата в растворе, который образуется в результате смешивания железного купороса Feso4 * 7h2o массой 25 г с водой объъемом 300 мл
- 06.01.2018 17:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Знайдемо масу сульфату у купоросі:
278 г купоросу містить 152 г сульфату, а
28 г_________________х г, звідки
х=28*152/278=15 г
2. Обчислимо масу розчину,ураховуючи,що 400 мл води - це за масою 400 г:
m(розчину)=m(FeSO4*7H2O)+m(H2O)= 28+400=428 г
3. Тепер знайдемо масову частку сульфату,для цього віднесемо масу сульфату до маси всього розчину:
w(FeSO4)=m(FeSO4)/m(розчину)=15/428=0,035 або 3,5%
- 07.01.2018 15:15