Змішати 100 мл розчину нітратної кислоти з масовою часткою речовини 20% ( густина - 1,12 г/мл) і 500 мл розчину нітратної кислоти з масовою часткою речовини 9% (густина - 1,05 г/мл). Знайти масову частку речовини в отриманому розчині
- 16.12.2017 19:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) 100*0,2=20л
20*1,12=22,4 кг
2) 500*0,09=45л
45*1,05=47,25кг
3)Розчин
22,4+47,25=69,65 кг
69,65/600*100=11,61%
- 17.12.2017 09:31