Пожалуста помогите:
1.Два кути трикутника дорівнює 127градуси і 24градуси.Знайдіть третій кут трикутника. а)29 граду. б)151граду. в)39граду. г)19граду.
2.Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 37градусів. Знайдіть інший гострий кут трикутника. а)63градус. б)57градус.в)52градус.г)33градус.
- 20.08.2018 19:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2) 180 - ( 90 + 37 ) = 180 - 127 = 53 ( градусов ) Ответ
3)
1) 180 : ( 8 + 6 + 4 ) = 180 : 18 = 10 ( градусов ) в одной части
2) 10 * 8 = 80 ( градусов ) первый угол
3) 10 * 6 = 60 ( градусов ) второй угол
4) 10 * 4 = 40 ( градусов ) величина третьего
- 21.08.2018 02:52