Ретрансляційна вишка висотою 12 м закріплена за допомогою трьох розтяжок із дроту. Один кінець кожної з них закріплений на вершині вишки, а другий знаходиться на відстані 5 м від її основи. Скільки метрів дроту знадобиться для виготовлення розтяжок?
- 20.04.2017 14:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ми шукаєм гіпотенузу за піфагором
25*144=169
корінь з 169=13
13*3=39
- 21.04.2017 21:09