У колі проведено дві хорди , що перетинаються. Одна з них ділиться точкою перетину на відрізки 3 і 12, а друга - навпіл . знайдіть довжину другої хорди
- 14.08.2017 21:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Отсюда:
3*12=x*x
x^2=36
x=6 (по-сути имеем 2 корня, но ответ может быть только неотрицательным, поэтому ответ 6)
Ответ: 6.
- 15.08.2017 05:35