Знайдіть основу рівнобедреного трикутника в якому бічна сторона і медіана проведена до неї відповідно дорівнюють 8 см, 6 см
- 18.09.2018 00:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Розвязання: з теореми Піфагора х= 8(2)-6(2)= 64-36=28 = 5,2 потім 5,2*2=10,4
- 18.09.2018 20:04