Середня лінія трапеції 8 см, а відношення основ - 0.6. Знайдіть більшу основу трапеції.
- 10.08.2018 19:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Отже, с=(а+б):2
За умовою а\б=6\10=3\5.
Нехай а=3х, б=5х, що в сумі складає 2с=8*2=16 см.
Маємо рівняння: 3х+5х=16
8х=16
х=2
Більша основа б=5*2=10 см.
Відповідь: 10 см.
- 11.08.2018 04:01