Знайти периметр рівнобедреного трикутника,якщо його бічна сторона більша від основи на 12см,а відноситься вони як 7/5
- 26.03.2018 01:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2) 12/2=6 припадає на 1 частину
3) 6*7=42 1 бічна сторона
4) 6*5=30 основа
5) 42+42+30=114 см
- 27.03.2018 03:00