Точка А ділить відрізок ВС у відношенні 1:2. Знайдіть АС, якщо ВС=12см
Пожаловаться
- 03.08.2018 23:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо точка А ділить ВС, то ВС=ВА+АС
нехай ВА=х, тоді згідно умові АС=2х
ВС=х+2х=12
3х=12
х=4
ВА=4см
АС=8см
Відповідь: АС=8см
нехай ВА=х, тоді згідно умові АС=2х
ВС=х+2х=12
3х=12
х=4
ВА=4см
АС=8см
Відповідь: АС=8см
Пожаловаться
- 04.08.2018 08:42