ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!! ОООЧЧЕНЬ НАДО!!!!! В основі прямої призми лежить ромб з тупим кутом B (бета) і меншою діагоналлю L. Більша діагональ призми нахилена до площини основи під кутом А (альфа). Знайти бічну поверхню призми.
- 14.05.2017 19:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Большая диагональ Д ромба равна:
Д = 2*(L/2)*tg(β/2) = L*tg(β/2).
Высота призмы Н равна: Н = Д*tgα = L*tg(β/2)*tgα.
Площадь боковой поверхности Sбок = РН = (2L/(cos(β/2)))*( L*tg(β/2)*tgα) = 2L²*tg(β/2)*tgα/(cos(β/2)).
- 16.05.2017 00:48