В основі прямої призми лежить рівнобедрений прямокутний трикутник,
площа якого 18 см2
. Знайти площу бічної поверхні призми, якщо її висота дорівнює 2 - корінь з 2.
- 14.01.2017 11:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
6√2 гипотенуза
Р=6+6+6√2=12+6√2
S=PH=(12+6√2)*2√2=24√2+24
- 15.01.2017 10:53